Pośladki

Plastyka pośladków

W ostatnich latach ta część ciała zyskała na nowo sławę i zasłużoną uwagę. W końcu jej kształt i odpowiedni rozmiar, wpływa na wygląd całej sylwetki – może wyrównać lub odebrać właściwe proporcje. Plastyka pośladków to operacja, która uwzględnia indywidualne potrzeby i preferencje Pacjentek: od dodania im kształtu i jędrności, aż po lifting.

Procedury operacji plastycznych pośladków zostały przez ostatnie kilka lat udoskonalone, dzięki czemu można uzyskać nie tylko bezpieczne, ale też doskonałe i trwałe efekty.

Oferowane zabiegi

Podniesienie pośladków

Plastyka pośladków to opcja dla osób, które mają zastrzeżenia do tylnej części swojego ciała. Luźna skóra i opadające pośladki – z takimi właśnie problemami rozprawia się w tym przypadku chirurgia plastyczna. Co zyskuje Pacjent? Odmłodzoną,  kształtną pupę i jędrną skórę. Ten rodzaj zabiegu jest zwykle zalecany Pacjentom, którzy doświadczyli znacznej utraty wagi lub zaobserwowali niekorzystne zmiany wyglądu, spowodowane starzeniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brazylijskie podniesienie pośladków

Ta procedura pozwala osiągnąć wyjątkowe efekty – powiększenie pośladków z minimalnych nacięć bez rozległych pooperacyjnych blizn. Polega ona na usunięciu niechcianej tkanki tłuszczowej z jednej części ciała i przeszczepienie jej w pośladki. W ten sposób Pacjent zyskuje szczuplejszą i odpowiednio wymodelowaną sylwetkę, a pośladkom dodaje się objętość i uzyskuje pożądany, atrakcyjny kształt.

CZYTAJ WIĘCEJ