Korekcja nosa

Plastyka nosa

To jedna z najczęściej wykonywanych operacji plastycznych. Dlaczego? Ponieważ nawet drobna niedoskonałość nosa może mieć wpływ na proporcje i harmonię, a w rezultacie na wygląd całej twarzy. To jest właśnie powód, dla którego zarówno mężczyźni, jak i kobiety tak często zgłaszają się do gabinetu chirurga plastycznego. Jednak tylko doświadczony lekarz z odpowiednimi umiejętnościami, treningiem i wiedzą medyczną zapewni doskonały rezultat – bez względu na to, czy nos wymaga drobnej, czy znacznej poprawy.

Oferowane zabiegi

Plastyka nosa

Korekcja nosa jest zabiegiem chirurgicznym poprawiającym rozmiar, kształt lub profil nosa. Zazwyczaj wykonuje się ją w sytuacji, kiedy nos jest nieproporcjonalny do reszty twarzy lub w celu usunięcia wgłębień lub garbu z grzbietu nosa. Plastyka nosa może być również wykorzystana do zmiany rozmiaru i położenia skrzydeł nosa oraz stworzenia atrakcyjniejszej końcówki nosa. Przed wykonaniem operacji lekarz szczegółowo omawia problem i oczekiwania Pacjenta oraz dopasowuje najlepszą technikę operacyjną.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wtórna korekcja nosa

Korekcja nosa to trudna i złożona operacja, wymagająca nie tylko wiedzy medycznej, ale także niezwykłej precyzji i wyczucia chirurga plastycznego. Niestety często zdarza się, że ostateczny efekt zabiegu nie spełnia oczekiwań Pacjenta. W takiej sytuacji warto zwrócić się do doświadczonego specjalisty, który wykona powtórną operację w celu skorygowania niedociągnięć lub zaistniałych komplikacji.

CZYTAJ WIĘCEJ