Zmiany skórne

Zmiany skórne

Istnieją różne techniki usuwania zmian skórnych. Zazwyczaj jest to dosyć prosta procedura, którą może wykonać większość lekarzy. Żeby jednak uzyskać jak najlepszy efekt estetyczny, warto oddać się w ręce doświadczonego chirurga plastycznego. Dr Szymon Kołacz ma szerokie doświadczenie nie tylko w zakresie chirurgii rekonstrukcyjnej, ale posiada również wiedzę na temat metod zwalczania raka skóry. Jego profesjonalizm w tych dziedzinach obejmuje ścisłą współpracę z Pacjentem w przypadku potencjalnego lub zdiagnozowanego raka skóry.

Dla kogo?

Zabiegi skierowane są do wszystkich osób, które posiadają niechciane zmiany skórne. Powody, dla których Pacjenci decydują się na ich usunięcie to najczęściej:

  • Złe samopoczucie (np. zaniżona samoocena) w związku z posiadaną zmianą
  • Ból wywołany podrażnianiem zmiany, np. tarciem o ubranie
  • Powiększenie się zmiany
  • Wątpliwość, czy zmiana nie jest nowotworem złośliwym

Bez względu na to jaki jest powód, dla którego pacjent chce usunąć te niedoskonałości, Dr Szymon Kołacz dołoży wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze efekty estetyczne.

Opcje w usuwaniu zmian skórnych

Wybór metody usunięcia zmian skórnych jest podyktowany ich wielkością i lokalizacją, a także ostatecznymi celami estetycznymi Pacjenta. Stosowane w tej procedurze techniki minimalizują blizny i zapewniają doskonały efekt kosmetyczny. Zabieg jest zwykle wykonywany  z użyciem znieczulenia miejscowego, a Pacjenci mogą zazwyczaj od razu powrócić do codziennych aktywności.

Zmiany skórne zwykle nie stanowią poważnego problemu medycznego, ale mogą być brzydkie i kłopotliwe. Można ukrywać swoją niedoskonałość pod ubraniem lub makijażem, albo ją usunąć. Koniecznie sprawdź tę drugą opcję i umów się wstępną konsultację już dziś.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych przez dr Szymon Kołacz z siedzibą we Wrocławiu, dla celów kontaktowych zgodnie z polityką prywatności serwisu.