Piersi

Piersi

Jednym z najistotniejszych atrybutów kobiecości są piersi. Ich kształt oraz rozmiar, może wpływać na pewność siebie, dlatego też powiększanie piersi jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów operacyjnych w chirurgii plastycznej. Doktor Kołacz dzięki połączeniu umiejętności chirurgicznych ze zmysłem estetycznym, jest przygotowany, aby spełnić oczekiwania Pacjentek, niezależnie czy poszukują powiększenia piersi, uniesienia i nadania bardziej młodzieńczego kształtu czy zmniejszenia ich rozmiaru. Podczas konsultacji dr Kołacz wysłucha wszelkich obaw oraz celów estetycznych, tak, aby móc zaproponować najlepszą technikę indywidualnie dobraną do potrzeb oraz oczekiwać Pacjentek.

Oferowane zabiegi

Powiększenie piersi

Kobiety z małymi piersiami, asymetrycznymi lub piersiami, które utraciły swoją objętość w miarę upływu czasu, mogą uzyskać poprawę poprzez powiększenie piersi przy użyciu implantów silikonowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podniesienie piersi

W miarę upływu czasu piersi zaczyniają wiotczeć oraz opadać, co może powodować, że kobieta czuje się mniej atrakcyjna. Zabieg operacyjny podniesienia piersi (mastopeksja) pomoże uzyskać bardziej młodzieńczy kształt oraz atrakcyjny wygląd.

CZYTAJ WIĘCEJ

Redukcja piersi

Zbyt duży, nieproporcjonalny do reszty ciała biust przynosi często niechcianą uwagę i jest przyczyną kompleksów. Powoduje dyskomfort fizyczny, ból, nadmierne obciążenie mięśni pleców i szyi oraz często uniemożliwia uprawianie sportu. Rozwiązaniem może być zmniejszenie piersi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Powiększanie piersi tkanką tłuszczową

Wszczepienie implantów to nie jedyna metoda na uzyskanie pełnego, zmysłowego biustu. Wiele Pacjentek decyduje się na alternatywną opcję – powiększanie piersi tkanką tłuszczową. Za pomocą tej metody można zwiększyć rozmiar miseczki i zmienić kształt biustu, uzyskując niezwykle naturalne, piękne efekty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rekonstrukcja piersi

Rekonstrukcja piersi to coś więcej niż zabieg chirurgiczny. Dla kobiet, które utraciły jedną lub obie piersi to krok milowy w przywróceniu kobiecego wyglądu i odzyskaniu „normalnego” życia. To emocjonalna podróż, która prowadzi do zamknięcia pewnego etapu życia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Chirurgia wtórna piersi

Istnieje wiele powodów, dla których niezbędna jest dodatkowa operacja piersi. Najczęstsze z nich to ponowna chęć zmiany rozmiaru i kształtu lub konieczność korekty po pierwszej operacji. W każdej sytuacji warto rozważyć operację u doświadczonego chirurga plastycznego, który zagwarantuje, że jej efekty będą najlepsze z możliwych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wklęsła brodawka

Wklęsłe brodawki sutkowe skierowane są do wewnątrz, zamiast na zewnątrz, przez co piersi mają nieco odmienny wygląd. Szacuje się, że problem ten dotyka około 2% wszystkich kobiet. Dobra wiadomość jest taka, że istnieje ambulatoryjna procedura chirurgiczna, dzięki której można w łatwy i bezpieczny sposób naprawić ten defekt.

CZYTAJ WIĘCEJ