Mężczyźni

MĘŻCZYŹNI

Mimo, że większość Pacjentów w gabinetach chirurgów plastycznych stanowią kobiety, coraz więcej mężczyzn zaczyna zdawać sobie sprawę z korzyści, jakie mogą dać im te zabiegi. Dr Szymon Kołacz jest jednym z tych lekarzy, którzy podchodzą ze zrozumieniem do  problemów mężczyzn, oferując im procedury z myślą o męskiej anatomii. Dzięki doświadczeniu i szerokiej wiedzy z zakresu chirurgii plastycznej, może zaplanować i przeprowadzić indywidualny program leczenia, ukierunkowany na dowolny męski problem estetyczny: od poprawy wyglądu twarzy, aż po kompleksowe modelowanie męskiej sylwetki.

Oferowane zabiegi

Ginekomastia

Ginekomastia, czyli powiększenie piersi u mężczyzn, to niegroźne schorzenie, które jednak może negatywnie wpływać na pewność siebie i poczucie własnej wartości. Obciążenie psychiczne jest tym większe, im bardziej widoczny, a tym samym dokuczliwy, jest problem. Dlatego wielu mężczyzn decyduje się na operację redukcji piersi, aby zminimalizować ich rozmiar i stworzyć bardziej płaski, męski kontur klatki piersiowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Liposukcja

W dzisiejszych czasach liposukcja to coś więcej niż odsysanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Obecnie liposukcja koncentruje się na wymodelowaniu, a nawet wyrzeźbieniu pożądanego kształtu dowolnych partii ciała. Liposukcja u mężczyzn często koncentruje się na brzuchu, a umiejętne zastosowanie różnorodnych technik pozwala na osiągnięcie wyjątkowych rezultatów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Lifting twarzy

Lifting twarzy jest niesłusznie kojarzony ze sztucznie naciągnięta skórą i zniekształconymi rysami twarzy. Wykonany z dużą precyzją, przez doświadczonego chirurga plastycznego, może przynieść zaskakująco naturalne efekty. Jest to zazwyczaj główny warunek, który stawiają mężczyźni, poddający się temu zabiegowi. Ale dyskretne odmłodzenie twarzy to nie jedyna możliwość. Łącząc lifting twarzy u mężczyzn z innymi zabiegami (takimi jak powiększenie podbródka lub korekcja nosa)  można np. uzyskać bardziej męski, „surowy” wygląd.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plastyka powiek

Plastyka powiek (chirurgia powiek) niweluje oznaki starzenia się, takie jak obwisłe powieki czy worki pod oczami. Operację można wykonać na górnej powiece, dolnej powiece lub obu w tym samym czasie, a nacięcia są ostrożnie umieszczane tam, gdzie blizny są prawie lub wcale niewidoczne. Procedura jest dostosowana do potrzeb męskich pacjentów, a efekty pozostają bardzo naturalne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plastyka nosa

Znaczny procent zabiegów wykonywanych w gabinecie dr Szymona Kołacza to operacje nosa, przeprowadzane w celu skorygowania wad funkcjonalnych lub dopasowania go do rysów twarzy. Plastyka nosa u mężczyzn wymaga indywidualnego podejścia, ponieważ mają oni inne oczekiwania niż kobiety – korekta koncentruje się na podkreśleniu osobowości i wyrównaniu proporcji twarzy Pacjenta.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zabiegi estetyczne

Medycyny estetyczna oferuje szeroki wachlarz nieinwazyjnych zabiegów dla mężczyzn, którzy pragną poprawić swój wygląd bez konieczności poddawania się operacji. W zależności od potrzeb można wybierać wśród  preparatów, które m. in. idealnie sprawdzają się przy wygładzaniu zmarszczek na czole lub wypełniaczy, które mogą nadać silną, bardziej męską linię szczęki. Zabiegi te trwają zaledwie kilka minut, a po ich zakończeniu można natychmiast powrócić do codziennych czynności bez zauważalnych oznak ich wykonania.

CZYTAJ WIĘCEJ