Powłoki ciała

Powłoki ciała

Zabiegi konturowania powłok ciała (body conturing) są doskonałym sposobem na zatroszczenie się o te problematyczne obszary, które są odporne na wszelkie diety czy ćwiczenia fizyczne zabiegi. Dzięki nim można cofnąć widoczne oznaki upływającego czasu oraz utraty jędrności i gładkości tych miejsc. Procedura liftingu ciała może być również stosowana po masywnej utracie wagi (massive body weight loss), np. po operacji bariatrycznej, aby pomóc skórze dopasować się do nowego kształtu ciała.

Dr Szymon Kołacz ma szerokie doświadczenie i wiedzę, które gwarantują skuteczną pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, a różnorodność zabiegów chirurgicznych umożliwia dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb Pacjentów.

Oferowane zabiegi

Plastyka brzucha

Wystający brzuch jest widoczny nie tylko pod obcisłymi bluzkami, ale nawet luźne sukienki i specjalistyczna bielizna sobie z nim nie radzą.  Abdominoplastyka, czyli plastyka brzucha, sprawia, że staje się on płaski i idealnie wyrzeźbiony. W trakcie operacji chirurg plastyczny usuwa nadmiar skóry i tkanki, a dodatkowo wykonana liposukcja może przywrócić talię i wymodelować wymarzony kształt.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plastyka ramion

Plastyka ramion pomaga wyeliminować zwiotczałą skórę i nadmiar tkanki w okolicach ramion, które utraciły jędrność zarówno z biegiem czasu, jak i po intensywnej utracie wagi. Wymodelowanie kształtu tej części ciała sprawi, że noszenie ubrań bez rękawów nie będzie już problemem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plastyka ud

Plastyka ud to operacja unoszenia skóry ud, wykonywana w sytuacji, kiedy staje się wiotka, często w wyniku starzenia się lub utraty wagi. Przy tej procedurze można wykonać również liposukcję ud, aby wyrzeźbić szczupłą i zgrabną linię górnej części kończyny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Liposukcja

Liposukcja to operacyjne usuwanie niechcianej tkanki tłuszczowej. Umożliwia modelowanie trudnych do wyrzeźbienia partii ciała i poprawia, tak pożądane przez wiele kobiet, właściwe napięcie skóry.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plastyka powłok ciała

Luźne, nieestetyczne fałdy skóry to częsty, ale niepożądany skutek znacznej utraty wagi. Plastyka powłok ciała to procedura medyczna, która ma na celu niwelowanie tego efektu i wymodelowanie smukłej i jędrnej sylwetki. Może być zastosowana do korekty brzucha, piersi, ramion, bioder, pośladków i ud.

CZYTAJ WIĘCEJ