Już 16 stycznia rozpocznie się piąta edycja konferencji Emirates Plastic Surgery Congress 2020. W tym roku mam przyjemność zasiadać w komitecie naukowym tego prestiżowego, międzynarodowego wydarzenia. Będę prowadził także jedną z sesji. To dla mnie duże wyróżnienie i zaszczyt.

Emirates Plastic Surgery Congress 2020 to konferencja organizowana przez Emirackie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej (EPSS). Wezmą w niej udział najlepsi i najbardziej znani chirurdzy plastyczni, rekonstrukcyjni i estetyczni na świecie. W trakcie trzydniowego spotkania będziemy dzielić się najnowszą wiedzą z zakresu zaawansowanej chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Wykłady oraz warsztaty będą dotyczyły m. in:

W części dotyczącej chirurgii rekonstrukcyjnej będą poruszane tematy związane m. in. z rekonstrukcją piersi, twarzy i ręki oraz leczenia oparzeń i rozszczepów wargi i podniebienia.

Konferencja jest skierowana do wszystkich przedstawicieli zawodów medycznych, w tym chirurgów, anestezjologów, pielęgniarek oraz studentów medycyny i naukowców.

Już wkrótce relacja z jej przebiegu!