26 listopada uczestniczyłem w konferencji zorganizowanej przez Emirackie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, którego jestem członkiem. Tematem przewodnim spotkania było bezpieczeństwo w chirurgii plastycznej oraz plastyka powłok brzucha.

Emirackie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, które ma swoją siedzibę w Dubaju, to prężna organizacja, działająca pod auspicjami Emirackiego Stowarzyszenia Medycznego. Jej celem jest stałe podnoszenie standardów opieki medycznej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Konferencja odbyła się 26 listopada, a jej głównym tematem było bezpieczeństwo w chirurgii plastycznej oraz plastyka brzucha.

Już za kilka tygodni będę uczestniczył w kolejnym wydarzeniu organizowanym przez EPSS. W dniach 16-18 stycznia 2020 w Dubaju odbędzie się międzynarodowa konferencja chirurgii plastycznej – Emirates Plastic Surgery Congress. W jej agendzie znajdą się tematy z zakresu chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej, a wśród prelegentów są najwięksi specjaliści w tych dziedzinach z całego świata.